- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Čtvrtek 11.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Marie Antoinetta (1/8)
00:25AZ-kvíz
01:20Kuchařská pohotovost
01:45Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola III
09:00Zázračný lékař
09:50Kluci v akci
10:10Silvestrovský koktejl
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:00Babička je ráda
14:30Hrabě Monte Christo (1/4)
15:00Zdravotní škola III
16:30AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Boží mlýny (4/6)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:05Na stopě
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:24Maigret a tělo bez hlavy
22:25AZ-kvíz
00:10Na forbíně TM
00:35Malá farma
01:20Banánové rybičky
01:40Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku
00:20Trendy ochrany přírody
01:05Na moll
01:35Před půlnocí
02:15Amputace krajiny
02:45Popcorn
03:10Žijeme s vírou
03:40Nivnické sedlcké
04:05Divnopis
04:30Ta naša kapela
04:35Nedej se
05:05Království divočiny: Lev
05:30Dobré ráno
05:59Afrika z výšky
08:30Planeta pokladů
09:25Největší apokalypsy dějin
10:15Antropocén - věk člověka (2/3)
11:10Počesku
12:05Oceloví žraloci
12:15Perimetr
13:10Tvořivá díla zvířecí říše (3/3)
13:40Zázračná planeta: Serengeti II (4/6)
14:35Evropa dnes
15:30Tajemství britské královské rodiny (7/8)
16:00Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (5/6)
16:45Auto moto svět
17:40Auto moto test
18:00Házená: Česko - Španělsko
18:20Výborná SHOW
20:10Stezka Českem (6/10)
21:00Skryté skvosty II (6/10)
21:30S kuchařem kolem světa
22:00Ku-klux-klan: Společenství teroru
22:55Láska a sex v Rusku
23:50Agent Hamilton II (4/8)
00:45Žijeme s vírou
01:30Ta naša kapela
02:30Historie.cs
02:55Sváteční slovo kněze Zbigniewa Czendlika
03:50V kondici
03:55Hraje vám... Zlaťanka
04:15Babylon
04:50Kriminálka Miami IV (4)
00:50Specialisté (1)
01:50Ulice (4677)
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (128)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4678)
08:40Kriminálka Anděl (11)
09:40Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (5)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (130)
12:20Kriminálka Miami IV (5)
13:40Kriminálka Miami IV (6)
14:35Výměna manželek IX
15:35Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4679)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (70)
20:20Zlatá labuť (48)
21:40Na vaší straně
23:00Kriminálka Miami IV (5)
23:45Kriminálka Miami IV (6)
00:45Kriminálka Anděl (11)
01:45Ulice (4678)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (129)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:50Policie Hamburk VII (16)
01:45Policie Hamburk VII (17)
02:35Closer VI (12)
03:30Jak se staví sen
04:20Rozpal to, šéfe!
04:55Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (174)
07:00M.A.S.H (175)
07:25M.A.S.H (176)
07:55M.A.S.H (177)
08:25M.A.S.H (178)
08:50Polda VI (8)
09:20Policie Hamburk VII (18)
10:35Policie Hamburk VII (19)
11:30Closer VI (13)
12:30Komisař Rex (12)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (190)
20:15Inkognito
21:35Inkognito
22:45Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
00:50Policie Hamburk VII (18)
01:45Policie Hamburk VII (19)
02:35Closer VI (13)
03:30Jak se staví sen
04:20Rozpal to, šéfe!
04:55Kapitán Phillips
00:55Slečna bestie
03:25Sociální síť
05:35Kriminálka Miami IV (3)
07:55Kriminálka Miami IV (4)
08:50Šest medvědů s Cibulkou
09:45Sedm let v Tibetu
11:35Bídníci
14:15Arabela se vrací (11)
16:55Arabela se vrací (12)
17:30Óda na radost
18:10Pátá vlna
20:00Úkryt
22:20Sabotáž
00:35V krizi
02:35Sedm let v Tibetu
04:55Teorie velkého třesku VII (15, 16, 17, 18)
00:15Malý Sheldon V (2, 3)
02:00Zlatá sedmdesátá VII (24, 25)
02:35Bobovy burgery IV (7, 8)
03:15TELE TELE
03:55Průměrňákovi VIII (7)
04:25Susedia IV (9)
04:45Oggy a škodíci: Nová generace (20, 21, 22, 23)
05:25Bakugan: Ozbrojená aliance (83)
06:05Přátelé IX (17, 18)
06:20Průměrňákovi VIII (11, 12, 13, 14)
07:15Malý Sheldon V (4, 5, 6, 7)
09:05Susedia IV (11, 12)
10:45Dva a půl chlapa VIII (6, 7)
12:00Přátelé IX (17, 18)
12:55Teorie velkého třesku VII (15, 16, 17, 18)
13:50Průměrňákovi VIII (15, 16, 17, 18)
15:30Zlatá sedmdesátá VIII (1, 2)
17:20Dva a půl chlapa VIII (8, 9)
18:15Malý Sheldon V (8, 9)
19:10Teorie velkého třesku VII (19, 20, 21, 22)
20:00Přátelé IX (19, 20)
21:40Bobovy burgery IV (9, 10)
22:40Dva a půl chlapa VIII (8, 9)
23:35Teorie velkého třesku VII (19, 20, 21, 22)
00:25Malý Sheldon V (4, 5)
02:05Zlatá sedmdesátá VIII (1, 2)
02:45Bobovy burgery IV (9, 10)
03:25TELE TELE
04:05Susedia IV (11)
04:35Američtí sběratelé XVII (6)
01:15Pomozte autům III (10)
02:00Strážci hranic: Austrálie XV (11, 12)
02:45Walker, Texas Ranger III (20)
03:25Ikony Ligue 1 - Basile Boli
04:10Rentor Rally magazín 2024 (3)
04:30Off-road Maraton 2024
04:55Walker, Texas Ranger III (19)
05:25Strážci hranic: Austrálie XV (13, 14)
06:10Mistři zastavárny XIX (24, 25)
06:55Američtí sběratelé XVII (6)
07:50Pomozte autům III (10)
08:45Kobra 11 XIII (8, 9)
09:45Walker, Texas Ranger III (20)
11:50Válka skladů II (18, 19, 20, 21)
12:50Mistři zastavárny XIX (26, 27)
14:45Strážci hranic: Austrálie XV (17, 18)
15:40Kobra 11 XIII (10, 11)
16:40Válka skladů II (22, 23)
18:40Mistři zastavárny XIX (28, 29)
19:35Američtí sběratelé XVII (7)
20:30Pomozte autům IV (2)
21:25Walker, Texas Ranger III (21)
22:20Kobra 11 XIII (10, 11)
23:20Svět motorů (40)
01:15Pomozte autům IV (1)
01:55Strážci hranic: Austrálie XV (13, 14)
02:40Walker, Texas Ranger III (21)
03:25Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Vitinha
04:10Rychlá kola (4)
04:30DFB-Pokal Highlights (6)
04:40Můj přítel Monk VI (7)
00:45Můj přítel Monk VI (8)
01:25Beze stopy IV (12)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (2)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:15Na lovu
07:00MasterChef Česko IV (12)
07:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (4)
09:10Don Matteo VI (16)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (1)
11:15Beze stopy IV (12)
12:10MasterChef Česko IV (13)
13:05Tescoma s chutí
14:20Don Matteo VI (17)
14:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (2)
15:30Můj přítel Monk VI (5)
16:20Můj přítel Monk VI (6)
17:15Kriminálka Miami IV (5)
18:10Kriminálka Miami IV (6)
19:00Můj přítel Monk VI (9)
20:00Můj přítel Monk VI (10)
20:50Beze stopy IV (13)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (3)
22:40Don Matteo VI (17)
23:30Můj přítel Monk VI (9)
00:40Můj přítel Monk VI (10)
01:20Beze stopy IV (13)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (3)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:00Simpsonovi XVIII (9)
00:00Simpsonovi XVIII (10)
00:25Futurama III (4)
00:50Futurama III (5)
01:15Brickleberry II (12)
01:45Top Gear 2010 (4)
02:05Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (5)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (6)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (9)
04:10Spravedlnost v krvi XIII (10)
05:05Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička XXL
06:30Re-play
07:50Top Gear 2009 (4)
08:15Top Gear 2010 (5)
09:25Hvězdná brána V (11)
10:30Hvězdná brána V (12)
11:25Futurama III (4)
12:30Futurama III (5)
13:00Simpsonovi XVII (5)
13:30Simpsonovi XVII (6)
13:55Simpsonovi XVII (7)
14:25Simpsonovi XVII (8)
14:55Hvězdná brána V (13)
15:15Hvězdná brána V (14)
16:10Futurama III (6)
17:15Futurama III (7)
17:45Simpsonovi XVIII (11)
18:15Simpsonovi XVIII (12)
18:45Simpsonovi XVIII (13)
19:15Simpsonovi XVIII (14)
19:45Partička XXL
20:15Americký ninja 2
22:00Simpsonovi XVIII (11)
23:55Simpsonovi XVIII (12)
00:20Simpsonovi XVIII (13)
00:45Simpsonovi XVIII (14)
01:15Futurama III (6)
01:40Futurama III (7)
02:05Brickleberry II (13)
02:35Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (7)
03:00Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (8)
03:30Spravedlnost v krvi XIII (10)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (11)
04:50Moje máma veterinářka V (4)
00:15Moje máma veterinářka V (5)
01:15Ve hře je láska (122)
02:15Ve hře je láska (123)
03:05Lásce navzdory (4)
04:05Lásce navzdory (5)
05:00Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:15Teď vaří šéf!
06:40Prostřeno!
07:30Modrý kód (259)
08:10Slunečná (102)
09:35Prostřeno!
11:00Ano, šéfe!
11:45Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví
12:50Záchranáři z hor III (6)
14:35Záchranáři z hor III (7)
15:30Ve hře je láska (124)
16:20Ve hře je láska (125)
17:20Záchranáři z hor III (8)
18:10Záchranáři z hor III (9)
19:05Rosamunde Pilcher: Bouřlivá rána, šťastné konce
20:00Modrý kód (260)
21:55Polda VI (8)
23:00Moje máma veterinářka V (6)
00:10Moje máma veterinářka V (7)
01:05Ve hře je láska (124)
02:05Ve hře je láska (125)
03:00Lásce navzdory (5)
03:55Lásce navzdory (6)
04:55Těsné úniky 2. světové války (11)
00:15Kolaborovali s nacisty (6)
01:15Vetřelci dávnověku XIV (1)
02:15Zakázaná historie VI (1)
03:10Klenoty Alp: Italská velká jezera (3)
04:05Záchrana zřícenin (7)
05:10Ptačí říše
06:00O datlech a dutinách
06:05Koloseum (2)
06:45Odhalené skvosty: Monumenty Francie (6)
07:35Zázraky divočiny: Madagaskar (1)
08:50Prima Česko
09:55Prima Svět
10:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (1)
11:00Co vědí ryby
12:05Když žraloci útočí V (10)
13:15Čína: Přípravy na bouři (1)
14:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (3)
15:15Podmanivá koróna
16:15Časoprostor (1)
16:50Dálnice vedoucí peklem VIII (14)
17:55Stavitelské katastrofy IV (5)
19:00Druhá světová válka v barvě (1)
20:00Válečné stroje (4)
21:05Nezkrotné Portugalsko (3)
22:10Pohotovost pro exotická zvířata VII (11)
23:10Vetřelci dávnověku XIV (12)
00:10Zkáza Ďatlovovy výpravy (1)
01:05Zapomenuté megastavby VII (11)
02:00Tajná válka (9)
02:55Zvířecí osudy (5)
04:00Červený drak
00:40Mateřská pouta
03:00Námořní vyšetřovací služba VIII (2)
04:35M.A.S.H
05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (2)
07:50Námořní vyšetřovací služba VIII (3)
08:40Skutečné vraždy
09:30Mysli jako pes
11:15Slunce je také hvězda
13:00Rudá jako rubín
15:00Zemřít mladý
17:40Jak básníci přicházejí o iluze
20:00Vraždy podle předlohy
22:20Hashtag podvodnice
00:40Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (3)
04:50MLB: Boston Red Sox - Baltimore Orioles
01:00Sportovní infoservis
04:00MLB: Boston Red Sox - Baltimore Orioles
09:00Tiki - Taka - 238
12:00ONE Fight Night 21: Eersel vs. Nicolas
13:30Bomby na ledu (26)
16:00Extralife #4. Vymění brusle za běžky?
17:00ELH: utkání play off Tipsport extraligy
17:15Puma eFootball - 4. kolo
21:30FL: SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
23:30FL: SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
00:00Sportovní infoservis
02:00Ona a on
00:25Moje zprávy
01:00VIP svět
01:10Exkluziv Kateřiny Brožové
01:30Na plac!
02:40Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:10Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:50Ona a on
23:55Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:40Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz
00:55Branky, body, vteřiny
03:20Motorismus: Svět motorů
03:35Fotbal: Magazín EURO 2024
04:40Fotbal: Liga mistrů UEFA
05:10Branky, body, vteřiny
05:45Golf: Masters
06:00Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz
08:55Fotbal: Liga mistrů UEFA
11:25Cyklotoulky
11:55Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Běh: Memoriál Jaroslava Štůly
12:55Novoveský přespolák
13:00Fotbal: Magazín EURO 2024
13:10Fotbal: TCL V Repre
13:40Motorismus: Svět motorů
14:45Golf Time
15:45Magazín českého snowboardingu
16:05Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš
16:15Atletika: WA Race Walking Tour Gold - Poděbrady
16:35Hokej: Česko - Německo
17:00Fotbal: FC Viktoria Plzeň - ACF Fiorentina
18:15Hokej: Buly - souhrn
21:25Golf: Masters
21:55Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
01:35Branky, body, vteřiny
02:20Hokej: Boston College Eagles - Michigan Wolverines
02:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Interpelace poslanců na předsedu vlády
14:30Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Základní instinkt: Sex, smrt a Sharon
00:05Bohové a hrdinové antických mýtů
01:00Kroky a skoky české animace (3/6)
01:15Raffael: Božský umělec
01:45Notes
02:40Uchem jehly
03:20Čtenářský deník
03:45Crescendo
04:00Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Kroky a skoky české animace (4/6)
20:15Děti svého věku
20:45Meryl Streepová - tajemná a proměnlivá
23:00Hvězdy stříbrného plátna
23:55ArtZóna
00:40Kanadská soda VIII (13/14)
01:35Styl
01:55Rande s hvězdou II
02:20Notes
03:25Styl
04:00Po hladině
04:25Uchem jehly
04:40